Naše pravidla

1. Zmeškané lekce a náhrady

Předem omluvené Vámi zmeškané lekce se nepřevádí do dalšího semestru, ale můžete si je nahradit kdykoliv v rámci daného semestru v jiný den nebo čas našeho rozvrhu. Omluvu prosím zašlete formou sms na telefon 774 484 810. V případě odpadnutí lekce z naší strany Vám lekci nahradíme dle vzájemné dohody.

2. Storno podmínky

Při zrušení objednávky:

  • 3 týdny (21 dní nebo více) před kurzem Vám vrátíme celou částku bez storno poplatku.
  • 2 týdny (20 – 8 dní) před kurzem je storno poplatek 10% z ceny kurzu.
  • 1 týden (7 dní nebo méně) před kurzem je storno poplatek 20% z ceny kurzu.

3. Oblečení a přezůvky

V ateliéru jsou k dispozici košile na ochranu oděvu, ale i přesto si děti mohou ušpinit své oblečení a to někdy i od barev, které nelze vyprat. Proto prosíme, aby děti do kroužku chodily v oblečení, u kterého případná nehoda nevadí a děti mohly tvořit bez ostychu.

Přezůvky nejsou u nás podmínkou, ale v zimních měsících budeme rádi, když je dětem přibalíte.

4. Obrázky a výrobky dětí

Obrázky a výrobky dětí si prosím průběžně odnášejte domů (samozřejmě až po jejich zaschnutí). Doporučejeme nosit si na obrázky tvrdé desky.

5. Dotazy a připomínky

Chcete-li se na něco zeptat ohledně našich pravidel, rozvrhu nebo kapacity kroužků, našeho ceníku a způsobu plateb, nebo máte-li nějaké připomínky k naši práci, tak se prosím neváhejte obrátit na vedoucí kurzů Báru Pertlovou prostřednictvím emailu kurzy@atelierkrouzek.cz či telefonu 774 484 810.