ZÁŽITKOVÝ VÝTVARNÝ KURZ pro mládež a dospělé

PROČ zážitkový?

Tento kurz je vhodný PRO KAŽDÉHO KDO HLEDÁ TVŮRČÍ RELAX a to nezávisle od vstupních zručností a zkušeností v umělecké tvorbě.

Hlavní roli zde hraje VAŠE VNITŘNÍ TOUHA si po náročných dnech v práci odpočinout a zregenerovat se, strávit čas při pozitivním účinku umění, který s sebou přináší zábavu, objevování vlastního stylu a sebe samého, zapojováním smyslového vnímání při tvoření.

Tyto zážitkové hodiny budou VAŠÍM ČASEM V ATELIÉRU, kde se společně setkáme u šálku čaje nebo kávy a na základě kolektivního nebo individuálního rozhovoru s lektorkou objevíme Váš „šálek kávy“ v oblasti umění.

Zaměříme se na VAŠE POTŘEBY!
Dáme Vám PROSTOR, abyste mohli pracovat zcela volně na Vámi zvoleném námětu, ale také jsme připraveni Vám pomoci pokud vlastní námět ještě hledáte, v ateliéru budou k dispozici umělecké reprodukce a zajímavé fotografie pro možnost malování podle předlohy, a RÁDI VÁS PROVEDEME celým procesem tvorby obrazu od jeho začátku až do konce.

Naším cílem je Váš DOBRÝ POCIT z malování či kreslení.

V ateliéru je k dispozici ZÁKLADNÍ VÝTVARNÝ MATERIÁL V CENĚ a to například: jedno malířské plátno, papíry, tužky, uhly, rudky, pastel, olejový pastel, temperové a akvarelové barvy.
Jiný materiál jako další malířská plátna, olejové a akrylové barvy už v ceně nejsou, ale můžete si jej do ateliéru přinést.